Hamamcıoğlu
 
  
Dünya'da bir tek Bobcat var!

Amerika'da üretilmekte olan Bobcat® Çok Amaçlı Mini Yükleyici, alanında icat edilen ilk makinedir. Bobcat ® Mini yükleyicileri, 50 yılı aşkın tecrübeli geçmişleri ile kalite, performans ve güvenilirliklerini 100'den fazla ülkede 1000'den fazla distribütör ve 3000'den fazla satış elemanı ile dünyanın her yerinde sergilemektedirler.

Bobcat Mini Yükleyiciler dünyanın en popüler Skid Steer yükleyicileridir. Bu nedenle sektörde tüm mini yükleyiciler "Bobcat" ismi ile çağrılmakta ve marka ismi genelleştirilmektedir.

Oysa dünyada sadece bir tek Bobcat® markası vardır!

Bobcat iş makinaları, 4 teker çekişlidir, önünde kepçesi bulunmakta ve istendiği takdirde özel Bob-Tach TM montaj sistemi sayesinde kepçesi 1 dk gibi kısa bir sürede çıkartılarak yaklaşık 60 değişik ataşmandan herhangi biri takılabilmektedir. Ataşman değiştirme özelliği nedeniyle değişik işler için komple makina almak yerine mevcut makinaya sadece ataşman alarak çok daha ekonomik çözümler sağlanabilir. Bobcat'lar kendi etrafında 360° dönme özelliğine sahiptir. Bu özelliğiyle çok dar yerlerde, son derece süratli çalışabilir.

Bobcat, klasmanının en iyi makinasını, en çok ataşmanını ve en bol opsiyonlarını sunar.

Şantiyelerde, fabrikalarda, madenlerde, depolarda, limanlarda, gemilerde, park ve bahçelerde, yollarda, kablo döşemede, kısacası Bobcat her zaman, her yerde, her işin makinasıdır. Yapı projelerinizi zamanında ve eksiksiz gerçekleştirmek için Bobcat en büyük destekçinizdir.

2011 yılında Bobcat yeni T870, şimdiye kadar ürettiği en büyük Kompakt Paletli Yükleyici ve Bobcat S850, kendi serisindeki en büyük Mini Yükleyici ile sektör standartlarında güç, performans,kaldırma yükseklikleri ve

  • Daha güçlü hidrolik,
  • Arttırılmış yakıt kapasitesi,
  • Yüksek erişim ve kaldırma kapasiteleri,
  • Yüksek itme gücü ve arttırılmış beygir gücü,
  • İleri tasarım ile geliştirilmiş çevre görüşü sağlayan geniş ve rahat kabin ve
  • Eşsiz dayanıklılıklarıyla,

yeni birer sayfa açmaktadırlar.

Tüm Bobcat®ler'de performans, güç, sürat, düşük işletme maaliyeti ve konfor hep ön plandadır.

Bobcat® Mini Yükleyiciler ile daha verimli çalışır, daha hızlı kaldırır, daha çok kazar ve çok daha kolay dönersiniz. Performansınızı Bobcat?in ideal dengesi, güçlü hidroliği, kolay dönümü ve hızı ile güçlendirirsiniz. Bobcat?in her mini yükleyicisini rakiplerinden kat kat yüksek performans ile donatılmıştır.

Düşük İşletme Maaliyeti - Panoramik Servis

En hızlı şekilde rutin bakımı bitirebilme ve en iyi servisin verilebilmesini sağlayan panoramik gövdeleri ile Bobcat® Mini Yükleyiciler basit günlük kontrolleri ve motor parçalarına hızlı erişimi sağlar, bakım maaliyetlerini azaltır ve işletme maaliyetlerini düşürür, sizi maksimum üretken hale getirir.

Çalışma Süresini Maksimum Koruma

Çalışma süresindeki kesintiler verimli bir günü böler. Bobcat Mini yükleyiciler bakım gerektirmeyen zincir muhafazası, çift yol soğutma, en fonksiyonel kaldırma kolu tasarımı ve zor durumlarda makinanın kendini koruma amaçlı kapatma opsiyonu ile işinizin devamını garantiler.

Konforlu Kabin

Üstün kullanışlı operatör alanı, basınçlı, ısıtma ve klimalı kabinler size tüm gün boyunca rahat bir çalışma ortamı sağlar. Bobcat® Mini Yükleyici kabininin 360 derecelik çevre görüşü sayesinde çalışma alanınızı daha rahat görebilir ve dar alanlardaki performansı arttırabilirsiniz.

Bobcat® Türkiye'de Hamamcıoğlu Müesseseleri Güvencesi ile satışa sunulmaktadır.

Haberler Sayfasına Dönüş 

 
Hamamcıoğlu Müesseseleri Ticaret Türk A.Ş.
Orhanlı Mah. İrfan Cad. No:19
34956 Tuzla, İstanbul
Telefon: 0-216-394 32 10 Faks: 0-216-394 32 08/09

© Copyright Hamamcıoğlu 2012
 
Web Tasarım & Uygulamaları: İstanbulNet