Hamamcıoğlu
 
  

Teknik Servis
Yedek Parça
2. El Ürünler"MÜŞTERİ TATMİNİNDE MÜKEMMELİYETE ULAŞMAK" amacımız doğrultusunda;

Ekipmanlarını kullanan müşterilerimize teknik servis, danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermekteyiz.

TEKNİK SERVİS

MÜŞTERİ TATMİNİNDE MÜKEMMELİK

 1. ÜLKE ÇAPINDA HİZMET AĞI

  İstanbul merkez, Ankara, Adana, Antalya ve İzmir bürolarımız ve Türkiye'nin her noktasına yayılmış yetkili servis ve yedek parça bayilerimiz ile yurt çapında etkin ve yaygın hizmet sunmaktayız.
   
 2. TSE BELGELİ SERVİS
   
 3. YENİLEME-REVİZYON DENEYİM

  Çalışma zamanı dolmuş veya herhangi bir kullanım hatasından dolayı arızalanmış ekipmanları orijinal parçalar kullanarak yenilemekteyiz.
   
 4. EKİPMANLARIN RUTİN BAKIMI VE ARIZALAR

  7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir.
   
 5. EĞİTİM- BAŞARININ TEMEL ŞARTI

  Teknik personelimiz en son teknolojik bilgileri kapsayan eğitimler ile tecrübelerinin yanında en güncel bilgiler ile de eğitilmektedir.
  Ekipmanlarımızı kullanan müşterilerimizi de istenildiği takdirde eğitim verilmektedir.
   

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Modern servis atölyeleri, modern test araçları ile donatılmış gezici servislerimiz, satış sonrasında karşılaşılabilecek her türlü problemleri en kısa sürede çözmek için hizmetinizdedir.

Bakım sözleşmeleri ile satın aldığınız ürünlerin periyodik olarak bakımlarını gerçekleştirir ve işlerinizin planladığınız gibi yürümesine yardımcı oluruz.

Yurt dışında gerçekleştirilen projeler için desteğe ihtiyaç duyulduğu takdirde, deneyimli teknik servis kadrosu ile HAMAMCIOĞLU dünyanın her köşesinde hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Bu amaçlar doğrultusunda alınan; TSE Hizmet, Sanayi Bakanlığı'nın Satış Sonrası Hizmetler Yeterlilik Belgeleri; bir taraftan "Kaliteli Hizmet" anlayışımızın somut kanıtlarını oluştururken, diğer taraftan da değerli müşterilerimize alacakları hizmetler için garanti teşkil etmektedir. 

 
Hamamcıoğlu Müesseseleri Ticaret Türk A.Ş.
Orhanlı Mah. İrfan Cad. No:19
34956 Tuzla, İstanbul
Telefon: 0-216-394 32 10 Faks: 0-216-394 32 08/09

© Copyright Hamamcıoğlu 2012